https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

Téma krve

19.01.2022

TÉMA KRVE. Srdce, cévy, slezina, játra, kostní dřeň, imunita, paraziti ve střevech...ale i Duch navázaný na krev, téma nepřijetí rodiči či rodem, sebedestruktivní světonázor, autoagrese, boj s nezbytnými životními změnami či současné aktivity "mediálních" virů sars cov-2 či Epstein-Baar. 

EBV virus jsem detekoval celý podzim a ověřoval jeho přítomnost + absenci sars cov-2 i se svými kolegy, s využitím nejmodernějším diagnostických zařízení, které jsou k dispozici. Když vám technologie za milion opakovaně neprokáže onemocnění covid, ale aktivitu EBV virů (který se chová sice podobně, ale jde o zcela jinou záležitost) a když vše ověříte na nezávislé technologii u kolegyně, tak proč bych měl věřit testu za 180,- který tvrdí, že jsme pozitivní na covid?! Nebudu zde raději rozebírat, proč viry, tak jak jsou popisovány a tak, jak jsou nám znázorňovány, v podstatě neexistují. Tak jako je celá medicína, počínaje onkologií a konče virologií, postavena pouze na "dosud neprokázaných" hypotézách, tak i rozkrytí pozadí současné "pládemie" bude pro mnohé z nás v budoucnu velkým šokem. Pro mne byl podzim ve znamení zvýšené aktivity EBV a žádného covidu. EBV vir působí na úrovni jater, krvetvorby a krve. Jelikož následuje pokyny z roviny informační, jde o procesy pro nás opravné a transmutační = současný evoluční proces podporující. 

Projevy tohoto procesu vnímáme jako "nemoc", neboť takové je ustálené skupinové povědomí v podstatě o všem, co se odchyluje od fiktivní normy pro zdraví. Silná oprava a obnova může vyžadovat, abych byli součástí procesu. Nejen na úrovni duševní, psychické, ale i biochemické. Někdy je přínosné podpořit proces zředěním krve, někdy příjmem vhodného minerálu, Schusslerovi soli a pod.. Vždy je ale více než vhodná očista a oživení  krve i souvisejících orgánů...

Očista krve v souvislosti s očkováním komentář snad vůbec nepotřebuje.  Přípravek Somras posiluje preventivně, během onemocnění i při následné rekonvalescenci. Pro neočkované i očkované. Vše uvedené způsobuje oslabení krve a následně oslabení cchi. Oslabení imunitního systému, brzlíku a srdce. Přetížení sleziny a stagnaci jater. O vlivu parazitů na náš organizmus nemluvě. 

TÉMA KRVE je aktuální globální aktivita i kapitola v mé další knize Tajemství rodových linií, 2.- Dítě. Děje se to a dít bude, ať chceme či nechceme. Detoxikace, očista krve a posílení orgánů, jako je srdce, cévy, slezina a játra, jsou tedy záležitostí zdravého rozumu. Nějakou dobu jsem hledal, až jsme našel českého výrobce původní ajurvédské receptury. Paní pečlivě hlídá recepturu i kvalitu českých bio surovin, původních starých odrůd, s výjimkou malého pralesního zázvoru. Většinový podíl ruční práce je samozřejmostí. Kvalita vč. obsahu informační složky, kterou v lékárně prostě najít nelze. Pro mé klienty mám balení 1/2L a 1L k dispozici osobním odběrem. 

Více informací o tomto produktu zde: https://www.rado-mir.cz/sluzby/ 

Přeji nám vše dobré :)

Radomír

https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/