https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

Pohleďte viru zpříma do očí I.-Sergej Lazarev

25.03.2021


S.N.Lazarev:

A co se týká duševního stavu, podíval jsem se na sebe na jemné úrovni. Zajímalo mě, proč jsem onemocněl? Vycházel mi pouze jeden program - pohrdání lidmi, nespokojenost ze sebou samým a osudem, nároky na okolí, zborcení plánů, ideálů a duchovních hodnot.

Když jsem to analyzoval, pochopil jsem, s čím jsou spojené moje emoce - se zborcením vyšších plánů, krachem budoucnosti.

Takže, ať už se to týká světové vlády nebo koronavirusu, Stvořitel řídí vše, a když řídí - to znamená, že má nějaký plán a cíl. Abychom mohli přejít do nové budoucnosti, musíme se odpoutat od lpění. Jedno z největších lpění je uctívání budoucnosti, vyšších plánů, přání, touhy atd. Hodně důležité je to, že jsme připoutáni k materiálním věcem, na vědomé úrovni lpíme na hmotě.

Proto radím, pokud někdo z vás je hodně nespokojen sám se sebou, se svým osudem, zabývá se hodnocením ostatních, měl by se zamyslet nad svým postojem. Tato nespokojenost a hodnocení má negativní vliv na imunitu.

Pokud jsme uvnitř dobrosrdeční, přijímáme Boží vůli, pomáhá nám to najít harmonii mezí tělem a duší.

Jak se duševní a psychický stav se projevuje na našem fyzickém těle? Myslíte si, že nemá vliv na tělo? Ale má, a to zásadní! 

Pomohlo mi to, že jsem spal 5 dnů. Dovolil jsem si odpočinout. Bral jsem léky na ředění krve. To bylo důležité!  

Proto zachovejme optimismus, víme, proč je potřeba být v psychické a tělesné harmonii.

Otužujte se, sportujte, nepřejídejte se. Všiml jsem, že alkohol a přejídání je velký problém.

Nakolik se věnujeme své duši i tělu, natolik máme šanci vidět zítřejší den. A my máme šanci v zítřejší den.

Mně se poštěstilo, věřím, že se poštěsti i ostatním pokud se na to včas připraví......

Radomír- video je v ruském jazyce, přesto jsme považoval za důležité, aby jste viděli, jak se po působení covidu pan Lazarev změnil. Vypadá svěže, jeho pole je prosvětlené a jeho Duše je očištěná :)

Všimnul jsem si také, že pronesl tato slova: ruská vakcína je lepší než jiné, pokud vím. Já osobně věřím panu Lazarevovi spíše, než-li pánu Prymulovi a spol..

https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/