https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

Rozhovor, který neměl být zveřejněn...

22.03.2021

Nemluvím o mimozemšťanech ani o galaktické radě, nemluvím o jednorožcích ani nespolupracuji s žádnými bytostmi. Jdu přímo k věci. Často je to hořká medicína, ale také často právě ona pomáhá nejvíce. Moje vnitřní Inteligence mne vede opět cestou systémového řešení, které se jeví jako zcela zásadní pro další období vývoje lidského vědomí i naší civilizace - cestou informační medicíny. 

Více o tomto způsobu práce se můžete dozvědět v případové studii mého klienta, se kterým jsme zvládli akutní covidový stav za pouhých 24 hodin, právě díky vyššímu vedení a ozřejmění důležitosti zaměření se na informační příčiny potíží. Pracuji takto již léta, ale nyní vnímám, že jsem vlastně byl pouze v přípravném kempu. Pro období, které právě nyní přišlo. 

INSTITUT RODOVÉ KULTURY, zaštiťující sebe-rozvojový a sebe-poznávací program Cesta vnitřního klidu 2021 i terapeutické Centrum pro rodinu a rod, v Olomouci, se proto zaměřuje i na přípravu a podporu všech, kteří chtějí pracovat jako terapeuti, průvodci či jinak pomáhat potřebným... 

Přihlášení do programu je možné zde: www.vnitrniklid.eu 

https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/