https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

Neroli - láska na první přičichnutí

09.03.2022

NEROLI neboli éterický esenciální olej z květů pomeračovníku sevillského, poprvé destilovaný v roce 1563 přírodovědcem Della Portou. Jméno pravděpodobně získal po princezně z Neroli, jež olej uvedla do italské společnosti. Nerolový olej má blahodárný vliv na element DŘEVO čili na nervový systém, který uvolňuje a povzbuzuje ducha CHUN, spirituální esenci sídlící v našich játrech. Druhotně tedy prospívá i naší slinivce-slezině.

Nejčastěji se mísí s esencemi z růže, levandule a meduňky, např. i v dřívějších kolínských vodách, kdy z terapeutického hlediska působí blahodárně nejen na nervy, ale i na srdce. V psychologii se proto používá pro zklidnění ohně a mysli, jak u stavů akutních, tak i chronických.

Uvolňuje napětí na všech úrovních. Tělesné, emocionální i duševní. Tím nám pomáhá se na jedné straně lépe uzemnit a na druhé pozvednout ducha SHEN, spirituální esenci sídlící v našem srdci. Jeho účinek tak bývá často až euforický...

Pokud pobýváte ve stresujícím prostředí, jste často nervově vyčerpaní, rozrušení a občas upadáte do stavů frustrace. potom je NEROLI pro vás velkým darem přírody. Postupně vám pomůže získat větší klid a stabilitu a vyjádřit nevyjádřené emoce hněvu. Propojí jemně nevědomý s vědomý svět, čímž dojde ke zklidnění i v řešení každodenních povinnosti a tlaků pozemských starostí. Získáte větší nadhled a mnoho "záležitostí" vám bude ukázáno ve snech. Takto Neroli opět spojuje tělo, mysl a Ducha. 

V další fázi očišťuje naše smysly, navozuje harmonii a podporuje uvolnění sexuálních bloků, např. deprese z odmítání či potlačení sexuálního potěšení. Léčí hluboké emocionální rány a bolesti, zatlačené do podvědomí a psychosomaticky se projevující např. jako křeče trávící soustavy či různé druhy bolestí. 

Neroli je malý zázrak přinášející do našeho života opět naději a radost.

U mně patří rozhodně k těm nej nej-oblíbenějších vůbec. Zvláště nyní na jaře, v období aktivity elementu DŘEVO ho míchám do aromalampy se všemi ostatními citrusy, s Bergamotem, pomerančem, mandarinkou, citronem. V takto provoněné místnosti cvičím taoistický léčebný cchi-kung, zaměřený na období jara, na naše játra a žlučník, krev, oči, vlasy a nehty. Na naši schopnost kreativity a dotahování snů a vizí do materiálního zhmotnění. Na naši schopnost přijímat výzvy, rozpoznat nezbytné změny a "jít do akce"...

E-book s jarním cchi-kungem můžete získat v e-shopu na mém webu www.rado-mir.cz 

Esence v terapeutické kvalitě můžete získat zde: https://www.mybewit.com/r/radomir . Nákupem skrze tento odkaz přispějete na sbírkový FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ KLOKÁNEK. Cena pro vás se nezmění. Na tento fond odešlo již více jak dvacet tisíc korun pouze z vašich nákupů. děkujeme :)

Přeji všem vše dobré :)

Radomír

 

https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/