https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

CPRR a léčení vztahů

11.08.2021

Dobrý den Radomíre,

Máte naprostou pravdu. Vašu analýzu som čítal so slzami v očiach. Už je to par rokov,  čo sa znažim žiť uvedomelejšie, ale tie vzťahy mi brania posunúť sa dalej. Teraz už vďaka vám tomu rozumiem.  Ďakujem. Chcem vás poprosiť i o súbor na opravu DNA. Ďakujem a som vďačný za vašu prácu, velmi ste ma podporil a pomohol. 

Pekny večer :) Radoslav

E-mail, kterými nedávno přišel po konzultaci a rozboru vztahové dynamiky formou korespondence s klientem. Velmi mne vždy potěší a zahřeje u srdce, když dostanu zpětnou vazbu, a vidím smysluplnost toho, co dělám. Partnerským krizím se věnuji dlouhodobě, a musím říci, že si nelze nevšimnout posunu ve vnímání toho, co vztah vlastně je a jaký je jeho smysl nejen na lidské, ale i na duchovní rovině. Dnes se mi podařilo po hodině přivést klientku ve vztahové turbulenci, k vnitřnímu posunu a řečnické otázce "Bože, proč já si to dělám?" 

To jsou ty okamžiky, kdy se vám ve vteřině změní biochemie mozku, Duše se proleje tělem, zpřetrhají se mentální mapy a nervové obvody. Uvědomění, která již nejdou vzít zpátky a která změní váš život i osud. Vše zrychlilo, až se tají dech. Lidé se za pouhý měsíc mění k nepoznání. Transformují se v novou osobnost. Osobnost. blíže svému pravému JÁ. Není to nové. Jde o návrat k přirozenosti, proto to jde tak přirozeně "zdánlivě" snadno a lehce :)

Vztahová dynamika se navždy a nenávratně mění. Opouštíme vzorce našich rodičů a přepisujeme genofondy našich rodů a celých fraktálů. Očista genofondu lidstva v přímém přenosu. Minulost neexistuje. Je pouze TEĎ. A když to neděláme TEĎ, tak to prostě ne-děláme. Nic mezi tím. Žijeme v radosti? Ne? Co tomu brání? Je to tak nekompromisní, že musíme procházet tématy skrz. Nelze je obejít a nelze utéct. 

Miluji, když se ke mě do Centra pro rodinu a rod objednává nový klient, s tím, že četl mou knihu a že si uvědomil, že........že mu mé centrum doporučila jeho lékařka a že moje kniha je v polici v její ordinaci.......že sice žije v zahraničí, ale knihu jí poslala její dcera z Česka a pod.. Často cítím obrovské dojetí a vděčnost, z toho, jak mou práci Vesmír podporuje. Druhá kniha je již na jemnohmotné úrovni hotová, nyní ji zbývá "jen "zhmotnit" :)

E-book ve formátu PDF si nyní můžete objednat přímo u mne , zde: https://www.rado-mir.cz/e-shop/, za symbolickou cenu 189 Kč. Potřebné informace jsou tak k dispozici nyní opravdu všem...

Přeji VŠEM vše dobré :)

Radomír - Terapeutické a konzultační Centrum pro rodinu a rod   

https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/