https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

Moje malé přechodové zázraky: zima/jaro

27.02.2022

Přetrvávající průniky chladného větru tj. chladu do tepla, kovu do ohně, značí neústupnost systémů, praxe zneužívání informací a manipulativní praktiky vládnoucí třídy. Chladný vítr neustále pronikající obrannou vrstvou pokožky a svalů narušuje vnitřní harmonii, dlouhodobě přetěžuje imunitní systém a udržuje stavy "rýmečky" bez konce. Nastupující jaro aktivující element DŘEVO a rok vodního tygra tj. nadměrné aktivity elementu DŘEVO za současné absence elementu KOV v roce 2022, tedy absence svazujících struktur, bude důležité pro nás všechny. Budeme se moci konečně nadechnout a využít podporující energie změn...

Do té doby doporučuji udržovat vnitřní oheň, podporovat vylučování vnějšího chladu, zvládat kašel, posilovat ledviny a harmonizovat přechod od vnitřního k vnějším projevům. Co to znamená konkrétně:

- cvičení cchi-kung: cviky na játra, žlučník a krev (viz. můj e-shop), YiJinJing (13 forem) či 8 kusů brokátu, nejlépe ve verzi wu-xing

- při počátečním nachlazení rychle začít užívat, např. ve formě kapek Gui Zhi Tang. Je běžně dostupný v mnoha obchodech s čínskou i ajurvédskou medicínou, a je to malý zázrak.

- při kašli budete překvapeni účinností takto připravené polévky: 250ml vody, 1 bílá nakrájená ředkev, kůra z bio mandarinky (chempi), 3 plátky čerstvého zázvoru, 1 lžičku bílého koření + vařit 10 minut

- masáž za použití následující masážní emulze, která uklidňuje Ducha, působí anti-stresově, celkově harmonizuje, posiluje zdraví, uvolňuje svalové napětí, regeneruje a to i pokožku, rozpouští pozemské starosti a něžně nás zahaluje: 1 dcl nosného oleje, 4 kapky esenciálního oleje Galbanum, 3 kapky Gurjum Balsam a 2 kapky Benzoin. Leží-li na vás opravdu velká tíha starostí a povinností, přidejte 1-2  kapky Myrhy. V případě potíží se slinivkou, zvolte Myrhu sladkou, zvanou Opopponax (viz https://www.mybewit.com/r/radomir .Nákupem skrze tento odkaz přispějete na Fond ohrožených dětí Klokánek)  

- Pro jarní detoxikaci krve, cév, srdce a jater, doporučuji osvědčený přípravek SOMRAS, z ajurvédské medicíny, vyráběný z bio-surovin v Česku, na Jižní Moravě (viz. podrobnější informace na mém webu)

- Pokud potřebujete rovněž posílit zrak, doporučuji jarní cchi-kungové cviky (viz.e-shop na tomto mém webu) pro zdravá játra, rozjímat nad svým světonázorem, výrazně doplnit vitamín A a minerál Zinek, na webu tml-bylinka sirup Ostroe zrenie, který obsahuje i jinan dvoulaločný, což je nezbytné u potížích se zrakovým nervem a diagnostikovaným glaukomem.

Přeji všem dostatek jarního sluníčka pro nastartování nových sebe-realizačních projektů, pevné zdraví a silného Ducha :)

ZÁJEMCI O PRAVIDELNÉ CVIČENÍ UMĚNÍ CCHI-KUNGU V OLOMOUCI, NA SVATÉM KOPEČKU, MI MOHOU NAPSAT NA ADRESU 3POKLADY@VOLNY.CZ . MOŽNÉ ZAHÁJENÍ KONCEM MĚSÍCE BŘEZNA...

Radomír :)

https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/