https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/

Aktuální energie draka

09.04.2021

Přicházejí již velmi silné a mocné energie Jangu. Jde o prvotní projevy jangu a tedy i Ducha. Dle Feng shui vládne těmto silám v dubnu Drak, jehož síla a schopnost létat nám může pomoci povznést se nad těžkou realitu běžného dne a vidět život z větší výšky, z lepší perspektivy a s lepším výhledem do budoucnosti. 

Snažte se silnou energii Draka využít co nejvíce. Např. 21. - 23. 5. 2021 budu na letním wu-xingu SESTAVU DRAKA vyučovat. Cvičení této sestavy nám umožní jasněji vidět svou životní cestu a mít sílu ji zvládnout. Sestava draka nám slouží jako takový náš vítr v plachtách..... 

Po dlouhé době také máme k dispozici několik VELMI PŘÍZNIVÝCH DNÍ s podporující energií. Mezi rokem a měsícem se vytváří formace hexagramů - časová brána velmi SILNÉHO RODINNÉHO SPOJENÍ. Energie roku, měsíce, dne i hodiny jsou mezi sebou velmi silně provázané a to znamená, že je velmi výhodný čas ZAČÍT S NĚJAKÝM NOVÝM PROJEKTEM, S DŮLEŽITOU ZMĚNOU či konečně učinit dlouho odkládané rozhodnutí. My se například stěhujeme a zahajujeme projekt konzultačního a terapeutického CENTRA PRO RODINU A ROD. 

Data přepočítaná na letní čas:

7. 4. 2021 18:00 - 20:00

11. 4. 2021 10:00 - 12:00, 22:00 - 24:00

21. 4. 2021 14:00 - 16:00

POZOR !!! Pokud jste se přihlásili, ale nepřišel vám potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi, znamená to, že k nám přihláška nedorazila. Vlivem aktualizací plug-inu jsem zaznamenali v minulosti krátkodobé výpadky funkčnosti, např. rezervačních formulářů. Pokud je to i váš případ, prosím, vyplňte přihlášku na stránkách https://vnitrniklid.eu/ ještě jednou a odešlete. Marcelka se vám hned bude věnovat. Za tyto potíže se všem omlouváme, ale technika má někdy holt svou hlavu...:)

Radomír a Akademie čínské metafyziky:

https://vnitrniklid.eu/

https://www.rado-mir.cz/vzdelavani/https://https://www.rado-mir.cz/l/inkarnacni-blokady-a-energie-v-rodine-i-rodu/