Tajemství rodových linií, krok I. - vnitřní dítě. První vydání 2019

Nejprodávanější nový český autor 2020

Radomírova první kniha, shrnující bádání v oblasti rodových zátěží. Vlivu toho, co nás utváří na naše zdraví, vitalitu, vztahy, seberealizaci i osud. Pohled na genofond z pohledu, kterému se doposud nevěnovala téměř žádná pozornost. Rozbor nejdůležitějších období nastavování našeho života i všech nemocí, kterými se školní medicína vůbec nezabývá. Mnoho návodů a praktických rad, zkušeností z terapeutické praxe i osobních prožitků autora. Kniha, jež by rozhodně neměla chybět v žádné rodině.

Kniha se ihned stala v ČR bestsellerem a Radomír nejprodávanějším novým, českým autorem. Nyní máte možnost získat knihu i jako e-book, ve formátu PDF za cenu dostupnou opravdu všem.

Aktuálně se, pro rok 2022, připravuje vydání druhé, upravené a doplněné, s komentářem Marcelky i novým přebalem, jež bude součástí nového projektu Cesta vnitřního klidu 2022.

Kniha je skvělá, díky moc. Vřele doporučuji všem lidem, kteří chtějí řešit neúprosné zátěže svých Rodů. Ještě jednou ze srdce děkuji. Radovan 

Po připsání částky na účet, vám bude e-book doručen na váš e-mail. Prosíme tedy, aby jste ho nezapomněli ve vaší objednávce uvést!   

Máte-li zájem o druhé, upravené vydání, s doslovem Marcelky, navštivte, prosím, novou webovou platformu https://www.vnitrniklid.eu

350,00 Kč